REx 1750 Budatín

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 06:40
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 30.10.2020 o 06:41

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 04:18
Žilina 06:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 04:18
Svit 04:26
Východná 04:54
Kráľova Lehota 05:02
Liptovský Hrádok 05:08
Liptovský Mikuláš 05:21
Liptovská Teplá 05:35
Ružomberok 05:46
Kraľovany 06:03
Turany 06:10
Vrútky 06:20
Žilina 06:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).