REx 1739 Trnávka

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 19:29
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.10.2020 o 19:29

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:36
Trenčín 19:29

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:36
Bratislava-Rača 17:44
Pezinok 17:52
Šenkvice 17:59
Trnava 18:15
Brestovany 18:20
Leopoldov 18:27
Piešťany 18:50
Trenčianske Bohuslavice 19:11
Trenčín-Zlatovce 19:26
Trenčín 19:29

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).