REx 1738 Trnávka

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 15:35
Bratislava hlavná stanica 17:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 15:35
Trenčín-Zlatovce 15:38
Trenčianske Bohuslavice 15:53
Nové Mesto nad Váhom 15:59
Piešťany 16:19
Leopoldov 16:32
Brestovany 16:38
Šenkvice 17:00
Pezinok 17:07
Bratislava hlavná stanica 17:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).