REx 1736 Karpaty

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Odb. Vinohrady
Vlak prešiel stanicou o 08:15
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:16

Trasa vlaku

Trenčín 06:34
Bratislava hlavná stanica 08:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 06:34
Trenčín-Zlatovce 06:37
Trenčianske Bohuslavice 06:52
Nové Mesto nad Váhom 06:59
Piešťany 07:14
Leopoldov 07:27
Brestovany 07:33
Šenkvice 07:58
Pezinok 08:06
Bratislava hlavná stanica 08:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).