REx 1735 Tirnavia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Šenkvice
Vlak odišiel zo stanice o 15:58
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:59

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:36
Trenčín 17:22

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:36
Pezinok 15:52
Šenkvice 15:58
Cífer 16:05
Trnava 16:15
Leopoldov 16:28
Piešťany 16:51
Trenčín 17:22

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).