REx 1735 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 17:22
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.03.2021 o 17:21 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:36
Trenčín 17:22

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:36
Pezinok 15:52
Šenkvice 15:58
Cífer 16:05
Trnava 16:15
Leopoldov 16:28
Piešťany 16:51
Trenčín-Zlatovce 17:19
Trenčín 17:22

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).