REx 1734 Tirnavia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 07:18
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:22

Trasa vlaku

Trenčín 05:33
Bratislava-Nové Mesto 07:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 05:33
Trenčín-Zlatovce 05:36
Trenčianske Bohuslavice 05:51
Nové Mesto nad Váhom 05:58
Piešťany 06:12
Leopoldov 06:25
Brestovany 06:31
Cífer 06:45
Šenkvice 06:53
Pezinok 06:59
Bratislava-Rača 07:08
Bratislava predmestie 07:15
Bratislava-Nové Mesto 07:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).