REx 1732 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.04.2021 o 06:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 04:42
Bratislava hlavná stanica 06:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 04:42
Trenčín-Zlatovce 04:46
Trenčianske Bohuslavice 05:01
Nové Mesto nad Váhom 05:08
Piešťany 05:22
Leopoldov 05:34
Brestovany 05:39
Trnava 05:49
Trnava nákladná stanica 05:51
Šenkvice 06:01
Pezinok 06:08
Bratislava hlavná stanica 06:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).