REx 1730 Tematín

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 05:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 05:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 03:48
Bratislava hlavná stanica 05:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 03:48
Trenčín-Zlatovce 03:50
Trenčianske Bohuslavice 03:58
Nové Mesto nad Váhom 04:05
Piešťany 04:20
Leopoldov 04:33
Brestovany 04:39
Cífer 04:53
Šenkvice 05:01
Pezinok 05:07
Bratislava hlavná stanica 05:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).