REx 1727 ZoboR

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 21:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 21:29

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:36
Prievidza 21:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 18:36
Pezinok 18:52
Šenkvice 18:59
Trnava 19:14
Brestovany 19:20
Leopoldov 19:41
Hlohovec 19:48
Zbehy 20:06
Topoľčany 20:32
Chynorany 20:44
Zemianske Kostoľany 21:12
Nováky 21:18
Prievidza 21:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).