REx 1727 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak odišiel zo stanice o 19:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:36
Prievidza 21:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 18:36
Pezinok 18:52
Šenkvice 18:59
Cífer 19:06
Trnava 19:14
Brestovany 19:20
Leopoldov 19:41
Hlohovec 19:48
Zbehy 20:06
Topoľčany 20:32
Chynorany 20:44
Zemianske Kostoľany 21:12
Nováky 21:18
Prievidza 21:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).