REx 1726 ZoboR

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.10.2020 o 19:29

Trasa vlaku

Prievidza 16:29
Bratislava hlavná stanica 19:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 16:29
Nováky 16:39
Zemianske Kostoľany 16:44
Veľké Uherce 17:03
Chynorany 17:19
Bošany 17:23
Topoľčany 17:32
Zbehy 17:58
Hlohovec 18:14
Leopoldov 18:34
Brestovany 18:40
Cífer 18:54
Šenkvice 19:02
Pezinok 19:08
Bratislava hlavná stanica 19:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).