REx 1725 Remata

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 17:27
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 17:28

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:36
Prievidza 17:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:36
Pezinok 14:52
Šenkvice 14:59
Cífer 15:06
Trnava 15:14
Brestovany 15:20
Leopoldov 15:41
Hlohovec 15:49
Alekšince 16:00
Zbehy 16:06
Jelšovce 16:11
Topoľčany 16:32
Chynorany 16:44
Veľké Bielice 16:51
Veľké Uherce 16:59
Zemianske Kostoľany 17:11
Nováky 17:17
Prievidza 17:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).