REx 1725 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 17:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 17:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:36
Prievidza 17:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:36
Pezinok 14:52
Šenkvice 14:59
Trnava 15:14
Brestovany 15:20
Leopoldov 15:41
Hlohovec 15:49
Alekšince 16:00
Zbehy 16:06
Jelšovce 16:11
Koniarovce 16:16
Topoľčany 16:32
Chynorany 16:44
Veľké Bielice 16:51
Zemianske Kostoľany 17:11
Nováky 17:18
Prievidza nákladná stanica 17:25
Prievidza 17:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).