REx 1723 Vtáčnik

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Veľké Bielice
Vlak prešiel stanicou o 12:51
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:36
Prievidza 13:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:36
Bratislava-Rača 10:44
Pezinok 10:52
Šenkvice 10:59
Cífer 11:06
Trnava 11:14
Brestovany 11:20
Leopoldov 11:41
Hlohovec 11:47
Rišňovce 11:55
Alekšince 11:58
Zbehy 12:04
Koniarovce 12:15
Topoľčany 12:30
Chynorany 12:42
Žabokreky nad Nitrou 12:45
Veľké Bielice 12:49
Veľké Uherce 12:59
Oslany 13:03
Bystričany 13:06
Zemianske Kostoľany 13:11
Nováky 13:18
Prievidza 13:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).