REx 1723 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 13:27
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 18.01.2021 o 13:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:36
Prievidza 13:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:36
Pezinok 10:52
Šenkvice 10:59
Trnava 11:14
Brestovany 11:20
Leopoldov 11:41
Hlohovec 11:47
Zbehy 12:04
Ludanice 12:22
Topoľčany 12:30
Bošany 12:37
Chynorany 12:42
Veľké Bielice 12:49
Zemianske Kostoľany 13:11
Nováky 13:18
Prievidza 13:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).