REx 1720 Bojnice

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:30
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:31

Trasa vlaku

Prievidza 04:32
Bratislava hlavná stanica 07:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 04:32
Nováky 04:41
Zemianske Kostoľany 04:47
Chynorany 05:15
Topoľčany 05:31
Zbehy 05:57
Hlohovec 06:13
Leopoldov 06:34
Brestovany 06:40
Šenkvice 07:02
Pezinok 07:08
Bratislava hlavná stanica 07:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).