REx 1720 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bošany
Vlak prešiel stanicou o 05:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prievidza 04:32
Bratislava hlavná stanica 07:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 04:32
Nováky 04:41
Zemianske Kostoľany 04:47
Veľké Uherce 04:58
Žabokreky nad Nitrou 05:10
Chynorany 05:15
Topoľčany 05:31
Ludanice 05:37
Zbehy 05:57
Hlohovec 06:13
Leopoldov 06:18
Leopoldov 06:34
Brestovany 06:40
Trnava nákladná stanica 06:50
Cífer 06:54
Šenkvice 07:02
Pezinok 07:08
Bratislava hlavná stanica 07:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).