REx 1964 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 07:33
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.01.2021 o 07:36 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Čierna nad Tisou 05:54
Košice 07:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou 05:54
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 06:02
Pribeník 06:06
Veľký Horeš 06:13
Streda nad Bodrogom 06:29
Slovenské Nové Mesto 06:39
Michaľany 06:51
Košice 07:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).