REx 1876 Podlužan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:44
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2020 o 07:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 06:18
Bratislava hlavná stanica 07:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 06:18
Palárikovo 06:25
Šaľa 06:39
Galanta 06:49
Sládkovičovo 06:55
Senec 07:06
Bernolákovo 07:13
Bratislava hlavná stanica 07:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).