REx 1761 Poprad

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 05:53
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2020 o 05:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 04:32
Košice 05:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 04:32
Spišská Nová Ves 04:51
Markušovce 04:58
Spišské Vlachy 05:06
Krompachy 05:13
Margecany 05:24
Kysak 05:41
Košice 05:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).