REx 1739 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 19:26
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.01.2021 o 19:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:36
Trenčín 19:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:36
Pezinok 17:52
Šenkvice 17:59
Trnava 18:22
Brestovany 18:27
Leopoldov 18:35
Piešťany 18:47
Trenčianske Bohuslavice 19:08
Trenčín-Zlatovce 19:23
Trenčín 19:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).