REx 1726 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 20.01.2021 o 19:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prievidza 16:28
Bratislava hlavná stanica 19:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 16:28
Prievidza nákladná stanica 16:31
Nováky 16:38
Zemianske Kostoľany 16:43
Oslany 16:51
Veľké Uherce 17:03
Chynorany 17:19
Topoľčany 17:32
Zbehy 17:58
Hlohovec 18:14
Lužianky 18:14
Alekšince 18:31
Leopoldov 18:34
Rišňovce 18:35
Brestovany 18:40
Cífer 18:54
Šenkvice 19:02
Pezinok 19:08
Bratislava hlavná stanica 19:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).