REx 1725 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 17:30
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.01.2021 o 17:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:36
Prievidza 17:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:36
Pezinok 14:52
Šenkvice 14:59
Trnava 15:14
Brestovany 15:20
Leopoldov 15:41
Hlohovec 15:49
Alekšince 16:00
Zbehy 16:06
Topoľčany 16:32
Chynorany 16:44
Zemianske Kostoľany 17:11
Nováky 17:18
Prievidza 17:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).