REx 1721 Bojnice

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 09:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 06:36
Prievidza 09:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 06:36
Bratislava-Rača 06:44
Pezinok 06:52
Šenkvice 06:59
Cífer 07:06
Trnava 07:14
Brestovany 07:20
Leopoldov 07:41
Hlohovec 07:47
Alekšince 07:58
Zbehy 08:04
Topoľčany 08:30
Chynorany 08:42
Žabokreky nad Nitrou 08:45
Veľké Bielice 08:49
Veľké Uherce 08:59
Zemianske Kostoľany 09:11
Nováky 09:18
Prievidza 09:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).