RJ 1021 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 06:10
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 02:17
Košice 06:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca štátna hranica 02:17
Čadca 02:24
Žilina 02:50
Vrútky 03:15
Ružomberok 03:43
Liptovský Mikuláš 04:02
Štrba 04:31
Poprad-Tatry 04:52
Spišská Nová Ves 05:10
Margecany 05:36
Kysak 05:50
Košice 06:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).