RJ 1012 Regiojet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 12:00
Meškanie 24 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 12:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 07:50
Čadca št. hr. 11:36
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:50
Kysak 08:03
Margecany 08:16
Krompachy 08:22
Spišské Vlachy 08:26
Markušovce 08:34
Spišská Nová Ves 08:41
Poprad-Tatry 09:00
Svit 09:09
Kráľova Lehota 09:38
Liptovský Mikuláš 09:50
Výhybňa Paludza 09:55
Liptovská Teplá 10:01
Ružomberok 10:07
Ľubochňa 10:16
Kraľovany 10:21
Turany 10:27
Vrútky 10:35
Žilina 11:05
Krásno nad Kysucou 11:20
Čadca 11:30
Čadca štátna hranica 11:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).