RJ 1011 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak v stanici o 23:10
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.01.2021 o 23:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 19:12
Košice 23:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 19:20
Kysucké Nové Mesto 19:34
Žilina 19:55
Vrútky 20:21
Ružomberok 20:49
Liptovský Mikuláš 21:07
Štrba 21:35
Svit 21:47
Poprad-Tatry 21:57
Spišská Nová Ves 22:14
Kysak 22:53
Košice 23:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).