RJ 1021 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak v stanici o 06:05
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 11.10.2020 o 02:17

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 02:17
Košice 06:00

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 02:24
Krásno nad Kysucou 02:35
Žilina 02:50
Vrútky 03:08
Ružomberok 03:36
Liptovský Mikuláš 03:55
Štrba 04:24
Poprad-Tatry 04:44
Spišská Nová Ves 05:08
Margecany 05:34
Kysak 05:48
Košice 06:00

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).