RJ 1012 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 11:37
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:38

Trasa vlaku

Košice 07:45
Čadca št. hr. 11:22
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:45
Kostoľany nad Hornádom 07:52
Kysak 07:58
Spišská Nová Ves 08:36
Poprad-Tatry 08:54
Liptovský Mikuláš 09:41
Liptovská Teplá 09:52
Ružomberok 10:00
Vrútky 10:26
Odbočka Váh 10:37
Žilina 10:44
Krásno nad Kysucou 10:57
Čadca 11:15
Čadca štátna hranica 11:22

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).