RJ 1003 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 16:20
Meškanie 34 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 16:22

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 12:08
Košice 15:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 12:15
Krásno nad Kysucou 12:24
Žilina 12:38
Vrútky 12:55
Kraľovany 13:06
Ružomberok 13:21
Liptovský Mikuláš 13:38
Štrba 14:06
Svit 14:18
Poprad-Tatry 14:34
Spišská Nová Ves 14:52
Krompachy 15:09
Kysak 15:34
Košice 15:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).