Os 9181 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 16:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.05.2021 o 16:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prešov 14:32
Humenné 16:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 14:32
Šarišské Lúky 14:46
Kapušany pri Prešove 14:52
Lipníky 15:10
Hanušovce nad Topľou 15:23
Čierne nad Topľou 15:30
Vranov nad Topľou 15:47
Nižný Hrabovec 16:01
Strážske 16:10
Humenné 16:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).