Os 9180 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak prišiel do stanice o 15:04
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.05.2021 o 15:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Humenné 13:35
Prešov 15:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 13:35
Strážske 13:45
Nižný Hrabovec 13:54
Vranov nad Topľou 14:05
Čierne nad Topľou 14:22
Hanušovce nad Topľou 14:30
Lipníky 14:43
Kapušany pri Prešove 14:53
Šarišské Lúky 14:59
Prešov 15:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).