Os 9128 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak prišiel do stanice o 19:13
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 19:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Humenné 17:40
Prešov 19:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 17:40
Strážske 17:50
Nižný Hrabovec 17:59
Vranov nad Topľou 18:10
Čierne nad Topľou 18:27
Hanušovce nad Topľou 18:35
Lipníky 18:48
Kapušany pri Prešove 19:01
Šarišské Lúky 19:07
Prešov 19:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).