Os 9121 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 15:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 16:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prešov 13:44
Humenné 15:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 13:44
Šarišské Lúky 13:49
Kapušany pri Prešove 13:55
Lipníky 14:04
Hanušovce nad Topľou 14:16
Čierne nad Topľou 14:30
Vranov nad Topľou 14:48
Nižný Hrabovec 15:01
Strážske 15:10
Humenné 15:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).