Os 9108 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak prišiel do stanice o 09:10
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Strážske 07:50
Prešov 09:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Strážske 07:50
Nižný Hrabovec 07:59
Vranov nad Topľou 08:09
Čierne nad Topľou 08:27
Hanušovce nad Topľou 08:34
Lipníky 08:48
Kapušany pri Prešove 08:57
Šarišské Lúky 09:03
Prešov 09:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).