Os 9103 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Strážske
Vlak prišiel do stanice o 06:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 08:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prešov 05:04
Strážske 06:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 05:04
Šarišské Lúky 05:09
Kapušany pri Prešove 05:26
Lipníky 05:34
Hanušovce nad Topľou 05:48
Čierne nad Topľou 05:55
Vranov nad Topľou 06:14
Nižný Hrabovec 06:25
Strážske 06:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).