Os 9005 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 07:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 08:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Michaľany 06:07
Humenné 07:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Michaľany 06:07
Úpor 06:24
Trebišov 06:32
Bánovce nad Ondavou 06:42
Michalovce 06:54
Petrovce nad Laborcom 07:00
Strážske 07:11
Humenné 07:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).