Os 9003 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 06:49
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 08:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Michaľany 05:01
Humenné 06:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Michaľany 05:01
Úpor 05:19
Trebišov 05:27
Hrinište 05:32
Bánovce nad Ondavou 05:37
Michalovce 05:49
Michalovce 06:18
Petrovce nad Laborcom 06:24
Strážske 06:37
Humenné 06:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).