Os 8861 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 13:51
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 18:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Čop UA  
Čierna nad Tisou št. hr. 10:57
Košice 13:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou 12:02
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 12:09
Pribeník 12:13
Veľký Horeš 12:18
Streda nad Bodrogom 12:34
Slovenské Nové Mesto 12:42
Slovenské Nové Mesto 12:43
Slovenské Nové Mesto 12:43
Michaľany 12:53
Michaľany 12:57
Kuzmice 13:04
Slanec 13:16
Ruskov 13:23
Nižná Myšľa 13:33
Krásna nad Hornádom 13:40
Košice 13:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).