Os 8834 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 21:52
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 21:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Čierna nad Tisou 19:54
Košice 21:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou 19:54
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 20:01
Pribeník 20:04
Veľký Horeš 20:10
Streda nad Bodrogom 20:26
Slovenské Nové Mesto 20:34
Michaľany 20:46
Kuzmice 21:07
Slanec 21:18
Ruskov 21:24
Nižná Myšľa 21:34
Krásna nad Hornádom 21:40
Košice 21:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).