Os 8831 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou
Vlak prišiel do stanice o 21:02
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 21:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 19:13
Čierna nad Tisou 20:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 19:13
Krásna nad Hornádom 19:23
Nižná Myšľa 19:31
Ruskov 19:42
Slanec 19:49
Kuzmice 20:02
Michaľany 20:10
Slovenské Nové Mesto 20:23
Streda nad Bodrogom 20:31
Veľký Horeš 20:42
Pribeník 20:48
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 20:51
Čierna nad Tisou 20:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).