Os 8830 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 20:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 20:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Čierna nad Tisou 18:15
Košice 20:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou 18:15
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 18:23
Pribeník 18:26
Veľký Horeš 18:32
Streda nad Bodrogom 18:49
Slovenské Nové Mesto 18:58
Michaľany 19:10
Kuzmice 19:19
Slanec 19:31
Ruskov 19:39
Nižná Myšľa 19:49
Krásna nad Hornádom 19:56
Košice 20:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).