Os 8824 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 16:49
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Čierna nad Tisou 15:04
Košice 16:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou 15:04
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 15:11
Pribeník 15:15
Veľký Horeš 15:20
Streda nad Bodrogom 15:37
Slovenské Nové Mesto 15:46
Slovenské Nové Mesto 15:46
Michaľany 15:57
Kuzmice 16:04
Slanec 16:16
Ruskov 16:23
Nižná Myšľa 16:33
Krásna nad Hornádom 16:40
Košice 16:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).