Os 8822 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 15:49
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 16:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Čierna nad Tisou 14:04
Košice 15:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou 14:04
Čierna nad Tisou 14:04
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 14:11
Pribeník 14:15
Veľký Horeš 14:20
Streda nad Bodrogom 14:37
Slovenské Nové Mesto 14:46
Michaľany 14:57
Kuzmice 15:04
Slanec 15:16
Ruskov 15:23
Nižná Myšľa 15:33
Krásna nad Hornádom 15:40
Košice 15:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).