Os 8817 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou
Vlak prišiel do stanice o 13:57
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 13:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 12:13
Čierna nad Tisou 13:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 12:13
Krásna nad Hornádom 12:22
Nižná Myšľa 12:29
Ruskov 12:40
Slanec 12:47
Kuzmice 12:58
Michaľany 13:06
Slovenské Nové Mesto 13:18
Slovenské Nové Mesto 13:18
Streda nad Bodrogom 13:26
Veľký Horeš 13:37
Pribeník 13:43
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 13:46
Čierna nad Tisou 13:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).