Os 8810 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak v stanici o 09:49
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.03.2021 o 09:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Čierna nad Tisou 08:04
Košice 09:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou 08:04
Čierna nad Tisou 08:04
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 08:11
Pribeník 08:15
Veľký Horeš 08:20
Streda nad Bodrogom 08:37
Slovenské Nové Mesto 08:46
Michaľany 08:57
Kuzmice 09:04
Slanec 09:16
Ruskov 09:23
Nižná Myšľa 09:33
Krásna nad Hornádom 09:40
Košice 09:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).