Os 8808 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 08:49
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Čierna nad Tisou 07:04
Košice 08:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou 07:04
Čierna nad Tisou 07:04
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 07:11
Pribeník 07:15
Veľký Horeš 07:20
Streda nad Bodrogom 07:37
Slovenské Nové Mesto 07:46
Michaľany 07:57
Kuzmice 08:04
Slanec 08:16
Ruskov 08:23
Nižná Myšľa 08:33
Krásna nad Hornádom 08:40
Košice 08:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).