Os 8804 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 06:54
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 07:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Čierna nad Tisou 05:04
Košice 06:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou 05:04
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 05:11
Pribeník 05:15
Veľký Horeš 05:20
Streda nad Bodrogom 05:37
Slovenské Nové Mesto 05:46
Michaľany 05:57
Kuzmice 06:04
Slanec 06:16
Ruskov 06:23
Nižná Myšľa 06:33
Krásna nad Hornádom 06:40
Barca - stavadlo 1 06:42
Košice 06:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).