Os 8803 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou
Vlak prišiel do stanice o 06:58
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 07:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 05:13
Čierna nad Tisou 06:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 05:13
Košice 05:13
Krásna nad Hornádom 05:22
Nižná Myšľa 05:29
Ruskov 05:39
Slanec 05:46
Kuzmice 05:57
Michaľany 06:04
Slovenské Nové Mesto 06:17
Streda nad Bodrogom 06:25
Veľký Horeš 06:36
Pribeník 06:42
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 06:46
Čierna nad Tisou 06:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).